HeliTeknik RC Helikopter Forumu

HeliTeknik RC Helikopter Forumu (http://www.heliteknik.com/forum/index.php)
-   Yurtiçi Model Alışveriş Siteleri (http://www.heliteknik.com/forum/forumdisplay.php?f=179)
-   -   Rc Helı Hobisi Bitmis... (http://www.heliteknik.com/forum/showthread.php?t=23535)

dregon 22.08.2016 17:56

Rc Helı Hobisi Bitmis...

selam arkadaşlar
uzun zamandan sonra 6ch helim ile takılmaya başladım. hatta fpv bile ekledim. ancak talihsiz bir kırım yasadım ve main gear ı bulamıyorum. sonra biraz yeni marka vs araştırayım dedim ki sunu gordum: rc heli olayı bitmiş... bundan 4-5 yıl once bir suru 6ch model varken simdi olanlarda el yakıyor. sanırım bu quadcopterler piyasayı fazlasıyla ele geçirmiş. umarım tekrar heli piyasası canlanır.
saygılar...

t-cenk 23.08.2016 09:27

Alıntı:

dregon´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 347607)
selam arkadaşlar
uzun zamandan sonra 6ch helim ile takılmaya başladım. hatta fpv bile ekledim. ancak talihsiz bir kırım yasadım ve main gear ı bulamıyorum. sonra biraz yeni marka vs araştırayım dedim ki sunu gordum: rc heli olayı bitmiş... bundan 4-5 yıl once bir suru 6ch model varken simdi olanlarda el yakıyor. sanırım bu quadcopterler piyasayı fazlasıyla ele geçirmiş. umarım tekrar heli piyasası canlanır.
saygılar...

Bu konuya katılıyorum. Sadece quad değil uçakta bu ara yoğun.
heli fiyatları da tavan.. Sonumuz hayrolsun.:nein:

kemalcan 23.08.2016 17:09

Alıntı:

selam arkadaşlar
saygılar...

Hocam main gearı bulunamayan helikopter hangisi çok merak ettim.
Hirobo falan kullanmıyosunuz umarım :blink:
birde bu hobi zaten pahalı bi hobi ama türkiyede kinci el uygun fiyata temiz helikopterler bulmak mümkün kırım olayı kaçınılmaz bişey zaten helikopter işinde pilotajdan mekanik sorundan elektriksel bi sorundan mutlaka bi sorun çıkacaktır.
Kısacası her hobici bir gün kırımı tadacaktır bizde bunu bile bile yapmaya çalışıyoruz hobiyi :) kolay gelsin kırımsız uçuşar hoşçakalın.

blackshark 27.08.2016 00:25

Alıntı:

selam arkadaşlar
saygılar...

Alıntı:

t-cenk´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 347610)
Bu konuya katılıyorum. Sadece quad değil uçakta bu ara yoğun.
heli fiyatları da tavan.. Sonumuz hayrolsun.:nein:

İş sadece ticarete döküldü. Quadlar geldi ve model helikopterler neredeyse tarih oldu. Oysa 2010 da falan biz acayip eğlenirdik, alan çok kalabalık olurdu vs. vs.

caneraydeniz 28.08.2016 12:52

Şuan helikopter kullanıyorum diyen çok az kaldı. Hemen hemen herkes quard kullanıyor. eski dostluklarda eskide kaldı ancak temel taşı oluşturan kişiler ile bu model dostlukları devam ediyor. Ama inanıyorum ki helikopterin tadını hiçbir model veremez. Ben hala model helikopterden başka model kullanamıyorum tat vermiyor :D

DALGAYARAN 29.08.2016 20:08

Alıntı:

caneraydeniz´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 347625)
Şuan helikopter kullanıyorum diyen çok az kaldı. Hemen hemen herkes quard kullanıyor. eski dostluklarda eskide kaldı ancak temel taşı oluşturan kişiler ile bu model dostlukları devam ediyor. Ama inanıyorum ki helikopterin tadını hiçbir model veremez. Ben hala model helikopterden başka model kullanamıyorum tat vermiyor :D

Şimdilik ben de öyle.

cemil0061 29.08.2016 20:16

İnatla 7 sene önce başlamış olduğum bu hobiye hala ilk günkü heyecanı beslemekteyim, her uçuş öncesi heyecanlanırım. Bu da en son çektiğim videolardan biri. İyi seyirler.

Videonun orjinal hali için buraya [Sadece Kayıtlı Üyeler Linkleri Görebilir..Üye Ol--> ]

t-cenk 30.08.2016 09:33

Eline sağlık hocam.
inadına devam.:clap:

caneraydeniz 30.08.2016 16:42

Evet inadına devam

Neville 30.08.2016 19:40

İnat mı kaldı bi yardım eli olmadığı sürece ortada hobi diye bişey kalmayacak

Sent from my iPhone using Tapatalk

İçerik Yönetimi: Centurion