Tekil Mesaj Gösterimi
Eski 29.08.2017   #2
blackshark
Seviye: 100
Puanlar: 236,920, Seviye: 100 Puanlar: 236,920, Seviye: 100 Puanlar: 236,920, Seviye: 100
Etkinlik: 33%
Etkinlik: 33% Etkinlik: 33% Etkinlik: 33%

İsim: Burak
 Üyelik Sırası: 1
 Kıdem: Webmaster
 Konu Sayısı: 1838
 Yer: 34 - İstanbul
 Üyenin Albümleri: Göster
 Beğenilen Mesajları: 1515

Administrator Repütasyon SeviyesihAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon SeviyesiAdministrator Repütasyon Seviyesi

Tanımlı

Alıntı:
turanii´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
Herkese Merhabalar,

Konuya direk gireceğim lütfen mazur görün Allah nasip ederse yerli üretim lipo işine gireceğiz yalnız bu konuda sizin gibi değerli üstadların görüşünü almak isterim. Bizim şuanda ürettiğimi 4S 6000 mah 25c ve 4S 8000mah 25 c olmak üzere 2 model var. Bunların şuan sertifikasyon süreçleri devam ediyor. Ayrıca malum bende bir küçük çaplı hobici olrak en büyük sıkıntının lipoların garantilerinin olmaması olduğunu biliyorum. Şirket politikamızda her kullanıcımızın memnuniyeti bizim için çok önemli olacak. dolayısıyla biz lipolarımıza garanti ve teknik destek sunacağız. bunun haricinde kişiye özel lipolar, özel üretim lipolarda sunmayı planlamaktayız.Ürettiğimiz lipolar piyasa fiyatının yaklaşık yarısı kadar olacak ki buda en büyük avantajlardan biridir bizim için. Fakat hobicilerden uzak kalıp bu işten bir haber olmak istemiyoruz. Sizden ricam en çok kullandığınız lipolar ve yaşadığınız sorunlar nelerdir paylaşırsanız çok sevinirim.
Hayırlı olsun, inşallah başarılı olursunuz. Balanslı hücreler önemli. Ben şahsen 3S 5000 kullanıyorum aracımda. Bu piller şu anda Aliexpress te 30 USD civarı satılıyor. Sizin fiyat mertebeniz ne olacak ?

HeliTeknik Forum' un düzeninin devamlılığını sağlamak için lütfen Forum Kurallarını okuyup, kuralların dışına çıkmamaya gayret edelim.

HeliTeknik Forum Administrator
blackshark is offline   Alıntı ile Cevapla