Trex 450 Pro

14 Şubat 2011 | Ekleyen:
Trex 450 Pro, Align firmasının en son çıkarmış olduğu 450′ lik helikopterdir.
Trex 450 Pro, Align firmasının aynı sınıftaki bir önceki versiyonu olan Trex 450 SE V2 den tamamen farklı bir dizayna sahiptir.
Bu farklar neredeyse helikopterin tamamında hissedilir. Ana şaftın bile farklı olduğunu düşünürseniz aslında iki versiyon arasında neredeyse benzer parça bulmak imkansız diyebiliriz.
Bu sebeple önceki versiyona sahip olanların birkaç upgrade ile Trex 450 pro sahibi olma imkanı olmadığını söylemem gerek.  Bütün bu yeni tasarım Align firmasının şu ana kadar ürettiği modeller arasında en sorunsuz ve iyileştirmeye gereksinim duymayan modeli ortaya çıkarmış.
Şu an piyasada mevcut 325 mm pal kullanan modeller arasında en iyisi olduğunu söylemek abartı olmaz. Gerek combo olarak gelen elektronikleri ile gerekse diğer parçalar sorunsuz  uçuş için ihtiyacınız olacak her imkanı size kutudan çıkar çıkmaz sunuyor.
Eğer ki siz de 450 sınıfı helikopterleri seviyorsanız ya da almayı düşünüyorsanız bu modeli kesinlikle size önerebilirim.
Align T-Rex 450 Pro Özellikler:
Sınıf: 450
Pal Boyu: 325mm
Seviye: Orta ve İleri Seviye
Gövde: Karbon Fiber
Gövde Şekli: Tek Parça
Servo Ölçüsü: Mikro
Pal Tutucular: Metal
Rotor Kafası: Metal
Linkler: Ball Link
Swashplate: Metal
Swashplate Tipi: CCPM 120°
Kuyruk Aktarması: Şaft Aktarmalı (Tork Tüp)
Kuyruk Pal Tutucuları: Metal
Kuyruk Gövdesi: Metal
Kuyruk Destekleri: Karbon
Piyasa Satış Fiyatı: $450-500 US
Uçuş Videosu:
[YOUTUBE]71sAnnJ9iPk[/YOUTUBE]

Resimler:

Benzer Yazılar

Klone Trex 450 Pro inceleme ve montaj.

Ebaydan yeni aldığım klone 450 Pro arkadaşlar almak isteyenler için fikir olması açısından yazıyorum, ürünü aldığım satıcının feedback leri çok iyi olmasada, 12136 adet satıştan %98.4 gibi yinede şansımı denemek istedim ve aldığım kitten gayet memnun kaldım, tek canımı sıkan şey boom brace denen kuyruğu [...]

Leave a Reply:

Name (required):
Mail (will not be published) (required):
Website:
Comment (required):