Uçan çalar saat: En derin uyuyanlara bile çare

31 Mart 2011 | Ekleyen:

Genel bakış
Uyanma sorununuz varsa bu uçan saat çözümünüz olacaktır.


Flying Alarm Clock orjinal adı ile anılan bu ürün, üzerindeki alarm (bize güvenin, bunu duyacaksınız!) çaldığında, üzerindeki pervane çalışmaya başlar ve odanın etrafında uçar. Eğer pervaneyi baz istasyonuna geri götüremezseniz alarm sesi durmayacaktır.

Sabahları uyanmak sizin veya yakınlarınız için gerçekten zor olabiliyorsa işte bu ürün tam size göre. Ayarlamak oldukça basit ve uyandırma şekli oldukça etkilidir. Flying Alarm Clock sahip olacağınız en sinir bozucu çalar saat olabilir. Biz bu ürün için yazımızın devamında Uçan çalar saat tabirini kullanacağız.

Genel özellikleri
* Dijital çalar saat
* Aydınlatmalı ekran
* Erteleme fonksiyonu
* Çalışmasi için 4 adet AA pil gerekli. (dahil değildir)
* Alarm sesi, kalkış yapan uçak sesi gibi gelir.

[YOUTUBE]cMQzdbW8EHc[/YOUTUBE]

Sadece Pervane istasyonuna geri döndüğünde alarm kapanır!

Çalışma prensibi gayet basittir: Sinir bozucu bir ses ile oluşturulan alarm (İkinci Dünya Savaşı Alman işgali aklınıza gelebilir) ve istasyonun üstüne eklenen bir pervane. Alarm çaldığında, pervane odanın etrafında uçmaya başlar. Rahatsız edici alarm sesi, pervane saatin üzerindeki istasyonuna dönünceye kadar durmuyor. İşte Flying Alarm Clock (Uçan çalar saat) çalışma şekli budur.

Alarm sesinin durması için pervanelerin istasyona dönmesi şarttır. Alarm sesinin durması için pervanelerin istasyona dönmesi şarttır.
Kolay aydınlatmalı ekran okuma

Aydınlatmalı ekranlı çalar saatinizi aktif hale getirmeniz için, parvanenin üstüne bastırmanız yeterlidir.

Flying Alarm Clock kolay aydınlatmalı ekran okuma özellikleriUçan çalar saatinizin özelliklerinden biride mavi aydınlatmalı dijital ekranlı olmasıdır.

 

Basit bir işlem

Uçan çalar saatinizin üzerinde ayar için sadece beş düğme vardır. Arkadaşlarınıza Uçan çalar saatinizin marifetlerini göstermeniz için bide demo düğmesi bulunmaktadır. Bu nedenle gerçekten alarmı ayarlamak için sadece 4 adet düme kullanılmaktadır. Bu sayede gerçekten kullanımı oldukça basitleşiyor.

Uçan çalar saat kullanımı kolaydır.Sadece 5 düğme ile (biri demo düğmesi) Uçan çalar saatinizi kullanmak oldukça kolaydır.
Sıkça Sorulan Sorular

Soru 1 : Gerçekten alarmı kapatmanın tek yolu pervaneyi bulup yerine yerleştirmek mi ?

Cevap 1: Evet ! Ne kadar kurcalasanızda, üstünü kapatmaya çalışsanızda boşuna. Pervane yerine geri gelmeden alarmı susturamazsınız. Tabiki pillerini sökmek gibi bir yöntemde mevcut. Ama bunun içinde bir engel düşünülebilinir tabiki.

Soru 2: Pervane uçarken odama zarar verir mi ?

Cevap 2: Hayır, Uçan çalar saatinizin pervanesi plastik ve esnektir.

Soru 3: Pervane ne kadar yükseğe uçabilir ?

Cevap 3: Uçan çalar saatinizin pervanesi yaklaşık 2,5 metre yükselebilmektedir. Ortama göre bu yükseklik tam olarak öngörülememektedir.

Soru 4: Kaç tane Uçan çalar saat bir gorili uyandırmaya yeter ?

Cevap 4: Uçan çalar saat videolarını izleyerek cevabı bulabilirsiniz.

Fiyat: 14,95 $

Kaynak: http://www.vat19.com/dvds/flying-alarm-clock.cfm

Benzer Yazılar

Klone Trex 450 Pro inceleme ve montaj.

Ebaydan yeni aldığım klone 450 Pro arkadaşlar almak isteyenler için fikir olması açısından yazıyorum, ürünü aldığım satıcının feedback leri çok iyi olmasada, 12136 adet satıştan %98.4 gibi yinede şansımı denemek istedim ve aldığım kitten gayet memnun kaldım, tek canımı sıkan şey boom brace denen kuyruğu [...]

Tricopter Nedir ?

Tricopteri 120° lik açılar ile yerleştirilmiş model uçaklarda kullanılan  3 adet fırçasız motor ile hareket eden ve Helikopter mantığı ile çalışan "Uçan bir Cisim" olarak kısaca izah edebiliriz. 4 Adet Gyro ile sağlanan Stabil uçuş, az titreşim ve manevra kabiliyeti ile Hava çekimi veya FPV uçuşlarında gayet [...]

Leave a Reply:

Name (required):
Mail (will not be published) (required):
Website:
Comment (required):